Közel 14 millió forintból valósult meg felújítás a Felsővárosi Óvoda Ybl Miklós Tagóvodájában, ahol a folyton beázó, elrozsdásodott tetőkibúvót új, korszerű, hőszigetelt szerkezetre cserélték és kiépítették az új villámvédelmi rendszert is. Jelentős felújítási munka készült el a a Felsővárosi Óvoda Ybl Miklós Tagóvodájában, ahol közel 350m2 tetőszigetelés perforálását végezték el, kialakították a lejtést a csapadékvíz lefolyók irányába, elbontották a csapadékvíz lefolyókat és új PVC lefolyókat építettek be. A folyton beázó, elrozsdásodott tetőkibúvót új korszerű, hőszigetelt szerkezetre cserélték és kiépítették az új villámvédelmi rendszert is. A belső terekben járulékos munkaként a kivitelező elvégezte a beázott helyeken a vakolat javítását, felújítását is. Megtörtént az intézmény homlokzatán a meglazult vakolati részek javítása, pótlása is.

 

Vélemény, hozzászólás?