Óvodánk 30. felnőtt farsangi báljának bevételét sporteszközök vásárlására fordítottuk, a Plastobo Sportszergyártó pedig futóbicikliket, az Alba Triatlon Sportegyesület trambulint, labdákat és állítható gátakat adott az óvodának.

A báli bevételből homokozó lapátokat és homok-víz asztalt vásároltunk, egy asztalossal pedig két ügyességi játékot készíttettük, valamint egy mini konyhát is beszereztünk, amelynek segítségével a gyerekekkel együtt tudunk mézeskalácsot sütni és gyümölcsöket aszalni. Összesen 450 ezer forint jött össze Felsővárosi Óvoda szülői bálján.

Földi Zoltán, Felsőváros önkormányzati képviselője az átadóünnapségen pedig hangsúlyozta, a cél, hogy a Felsővárosi óvoda még szebb legyen, hogy a most az intézménybe járó kicsik, majd gyermekeiket, unokáikat ide hozhassák. Kiemelte, hogy a KÉPES Programnak köszönhetően idén nyáron több milliós beruházással újulhat meg teljesen a Felsővárosi Óvoda udvara.

Az eseményről képgaléria is készült, amit ide kattintva nézhetnek meg!

Vélemény, hozzászólás?