Azokat a kisgyermekeket kötelező beíratni, akik 2017. augusztus 31-ig betöltik a harmadik életévüket.

2017. szeptember 1-jétől minden olyan kisgyermeknek, aki augusztus 31-ig betölti a harmadik életévét, legalább napi négy órában kötelező óvodába járnia. A beiratkozáskor elsősorban oda kell felvenni a gyerekeket, amelynek a körzetében lakik, vagy ahol a szülő dolgozik. Kérjük a szülőket, hogy azokban az esetekben, amikor a gyerekek szeptember 1. és december 31. között töltik be a harmadik életévüket, jelezzék felvételi igényüket az intézményeknél.

A beiratkozáskor be kell mutatni a gyermek nevére kiállított személyi azonosítót és a gyermek lakcímkártyáját, valamint a szülő személyi azonosító- és lakcímkártyáját.

A beiratkozások a Felsővárosi Óvodába, illetve az Ybl Miklós Lakótelepi Tagóvodába a következő időpontokban lesznek:

Felsővárosi Óvoda (Székesfehérvár, Havranek J. u. 2.): 2017. május 3. és 4., reggel 8 és 13 óra, valamint 14 és 17 óra között.

Ybl Miklós Lakótelepi Tagóvoda (Székesfehérvár, Ybl Miklós ltp.1.): 2017. május 2., reggel 8 és 13 óra,valamint 14 és 17 óra között.

Vélemény, hozzászólás?